User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Gallery
ca: Galeria

en: Price
ca: Preu

en: Send
ca: Enviar

en: !time ago
ca: fa !time

en: Sent
ca: Enviat

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Send to
ca: Enviar a

en: Add New
ca: Afegeix un nou

en: Received
ca: Rebut

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Report
ca: Informe

en: Display a message to the user
ca: Mostra un missatge a l'usuari

en: Flags
ca: Marcadors
