User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Continue
cy: Parhau

en: All
cy: I gyd

en: Send
cy: Anfon

en: !time ago
cy: !time yn ôl

en: Send to
cy: Gyrru at

en: 1 user | @count users
cy[0]: 1 defnyddiwr. @count o ddefnyddwyr.

en: Display a message to the user
cy: Dangos neges i'r defnyddiwr
