User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།
