User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Public
el: Δημόσιες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Price
el: Tιμή

en: Send
el: Αποστολή

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Received
el: Λήφθηκε

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Display a message to the user
el: Εμφάνιση μηνύματος στο χρήστη
