User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Private
es: Privado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Public
es: Público

en: Categories
es: Categorías

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Message
es: Mensaje

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Continue
es: Continuar

en: All
es: Todo(s)

en: Added
es: Añadido

en: Gallery
es: Galería

en: Price
es: Precio

en: Send
es: Enviar

en: !time ago
es: Hace !time

en: General Settings
es: Configuración general

en: Ignore
es: Ignorar

en: Sent
es: Enviado

en: Image URL
es: URL de imagen

en: Send to
es: Enviar a

en: You
es: Usted

en: have
es: he/has/han/hemos

en: has
es: ha

en: My
es: Mi(s)

en: Add New
es: Agregar nuevo

en: Received
es: Recibido

en: 1 user | @count users
es[0]: 1 usuario
es[1]: @count usuarios

en: Report
es: Informe

en: Display a message to the user
es: Mostrar un mensaje al usuario

en: Flags
es: Marcas
