User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Public
et: Avalik

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Gallery
et: Galerii

en: Price
et: Hind

en: Send
et: Saada

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Received
et: Makstud

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine
