User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: !time ago
eu: duela !time

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile
