User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Public
fi: Julkinen

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Continue
fi: Jatka

en: All
fi: Kaikki

en: Gallery
fi: Galleria

en: Price
fi: Hinta

en: Send
fi: Lähetä

en: !time ago
fi: !time sitten

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Report
fi: Raportoi

en: Display a message to the user
fi: Näytä käyttäjälle viesti
