User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Private
fr: Privé

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Categories
fr: Catégories

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Recherche

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Continue
fr: Continuer

en: All
fr: Tous / Toutes

en: Added
fr: Ajouté

en: Gallery
fr: Galerie

en: Price
fr: Prix

en: Send
fr: Envoi

en: !time ago
fr: Il y a !time

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Sent
fr: Envoyé

en: Send to
fr: Envoyer à

en: You
fr: Vous

en: Received
fr: Reçu

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: 1 user | @count users
fr[0]: 1 utilisateur
fr[1]: @count utilisateurs

en: Report
fr: Rapport

en: Display a message to the user
fr: Afficher un message à l'utilisateur

en: Flagged
fr: Flaggé

en: Author UID
fr: Identifiant utilisateur (UID) de l'auteur
