User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: All
gu: બધા
