User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Categories
hi: वर्ग

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: All
hi: सभी

en: Send
hi: भेजें

en: !time ago
hi: !time पे

en: 1 user | @count users
hi[0]: १ प्रयोक्ता
hi[1]: @count प्रयोक्तायें
