User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Töröl

en: Private
hu: Rejtett

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Continue
hu: Folytatás

en: All
hu: Minden

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Gallery
hu: Galéria

en: Price
hu: Ár

en: Send
hu: Küldés

en: !time ago
hu: !time

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Sent
hu: Elküldve

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Send to
hu: Címzett

en: Received
hu: Kapott

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Date Sent
hu: Küldés dátuma

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Report
hu: Beszámoló

en: Display a message to the user
hu: Üzenet megjelenítése a felhasználó számára

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Flags
hu: Jelölők

en: Author UID
hu: Szerző felhasználói azonosítója
