User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Private
id: Privat

en: Cancel
id: Batalkan

en: Remove
id: Hapus

en: Categories
id: Kategori

en: Search
id: Cari

en: Message
id: Isi pesan

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Continue
id: Lanjutkan

en: All
id: Semua

en: Send
id: Kirim

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota

en: Display a message to the user
id: Tampilkan pesan ke anggota
