User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Private
ja: プライベート

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Public
ja: パブリック

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Continue
ja: 継続

en: All
ja: すべて

en: Price
ja: 価格

en: Send
ja: 送信

en: !time ago
ja: !time 前

en: Sent
ja: 送信済み

en: Received
ja: 受領

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: Display a message to the user
ja: ユーザーへメッセージを表示
