User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Ilangna

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Ubah

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabéh

en: Send
jv: Kirim

en: !time ago
jv: !time kepengker

en: Display a message to the user
jv: Tudhuhna pesen nang panganggo
