User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Display a message to the user
kk: Қолданушыға хабарлама көрсету
