User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Received
kn: ಸ್ವೀಕರಿಸಲಾದ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Flagged
kn: ಗುರುತುಹಾಕಲಾದ

en: Flags
kn: ವೇಗ
