User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်
