User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Price
nn: Pris

en: !time ago
nn: !time sidan

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar
