User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Public
pl: Publiczny

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: All
pl: Wszystko

en: Price
pl: Cena

en: Send
pl: Wyślij

en: !time ago
pl: !time temu

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Sent
pl: Wysłano

en: Send to
pl: Wyślij do

en: has
pl: posiada

en: Privacy
pl: Prywatność

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Display a message to the user
pl: Wyświetlanie komunikatu dla użytkownika

en: Owner ID
pl: ID właściciela
