User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Şterge

en: Private
ro: Privat

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Remove
ro: Elimină

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Modifică

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Continue
ro: Continuă

en: All
ro: Toate

en: Price
ro: Preţ

en: Send
ro: Trimitere

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Send to
ro: Trimite la

en: Received
ro: Recepționat

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: Display a message to the user
ro: Afişează un mesaj utilizatorului
