User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල
