User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Public
sk: Verejné

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Hľadať

en: Message
sk: Správa

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: All
sk: Všetky

en: Added
sk: Pridané

en: Gallery
sk: Galéria

en: Price
sk: Cena

en: Send
sk: Odoslať

en: !time ago
sk: pred !time

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Sent
sk: Poslať

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: My
sk: Moje

en: Received
sk: Prijaté

en: Privacy
sk: Súkromie

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Report
sk: Nahlásiť

en: Display a message to the user
sk: Zobraziť správu používateľovi

en: Flags
sk: Označenia
