User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: All
sl: Vsi

en: Price
sl: Cena

en: Send
sl: Pošlji

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Sent
sl: Poslano

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Display a message to the user
sl: Prikaži sporočila uporabniku
