User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Import
sr: Увоз
