User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Public
sv: Offentlig

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Continue
sv: Fortsätt

en: All
sv: Alla

en: Added
sv: Tillagd

en: Price
sv: Pris

en: Send
sv: Skicka

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Sent
sv: Skickad

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Send to
sv: Skicka till

en: Add New
sv: Lägg till ny

en: Received
sv: Mottagen

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: Report
sv: Rapportera

en: Display a message to the user
sv: Visa ett meddelande för användaren
