User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Send
th: ส่ง

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: 1 user | @count users
th[0]: ผู้ใช้ 1 คน
th[1]: ผู้ใช้ @count คน

en: Display a message to the user
th: แสดงข้อความให้ผู้ใช้ทราบ
