User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Вилучити

en: Private
uk: Приватне

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Public
uk: Загальне

en: Categories
uk: Категорії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Import
uk: Імпорт

en: Save
uk: Зберегти

en: Continue
uk: Продовження

en: All
uk: Все

en: Added
uk: Додано

en: Gallery
uk: Галерея

en: Price
uk: Ціна

en: Send
uk: Надіслати

en: !time ago
uk: !time тому

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Sent
uk: Надіслано

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Send to
uk: Одержувач

en: You
uk: Ви

en: My
uk: Мої

en: Add New
uk: Додати новий

en: Received
uk: Отримано

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Date Sent
uk: Дата відсилання

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Report
uk: Звіт

en: Display a message to the user
uk: Відображення повідомлення користувачеві

en: Mine
uk: Міна

en: Flagged
uk: Відмічено

en: Your
uk: Ваш

en: Buy
uk: Купити

en: Flags
uk: Ознаки
