User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: !time ago
ur: !time پہلے
