User Deco (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Private
vi: Riêng tư

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Public
vi: Công cộng

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: All
vi: Tất cả

en: Price
vi: Giá

en: Send
vi: Gửi

en: !time ago
vi: !time trước

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Send to
vi: Gửi đến

en: Received
vi: Đã nhận được

en: Display a message to the user
vi: Trình bày một thông điệp cho người dùng
