User Delete (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: file system
am: ሥርዓ ፋይል

en: The directory %directory is not writable
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም
