User Delete (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: security
bg: сигурност

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: file system
bg: файлова система

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable
bg: Директорията %directory е недостъпна за редакция.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
bg: Директорията %directory е недостъпна за редакция, защото няма подходящите права.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
bg: Предупреждение: Не може да пишете в .htaccess файла. Моля, създайте специален .htaccess файл във вашата %directory директория, който да съдържа следния ред: <code>!htaccess</code>
