User Delete (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: security
eu: segurtasuna

en: Backup
eu: Babeskopiak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: The directory %directory is not writable
eu: %directory direktorioa ezin da idatzi

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eu: %directory direktorioan ezin daiteke idatzi baimenak ez baititu egoki ezarriak.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
eu: Segurtasun oharra: Ezin izan da .htaccess fitxategia idatzi. Mesedez, sortu ezazu .htaccess fitxategi bat zure %directory direktorioan ondorengo lerroak dituelarik: <code>!htaccess</code>
