User Delete (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: security
he: אבטחה

en: Backup
he: גיבוי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: file system
he: מערכת קבצים

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: Delete the account and all content.
he: מחיקת המשתמש ואת כל התוכן שלו

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
he: בוצע ניסיון לביטול חשבון משתמש לא קיים: %id.
