User Delete (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: security
jv: keamanan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: file system
jv: sistim berkas

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
jv: Weling keamanan: Ora bisa nulis berkas .htaccess. Mangga digawé dhisik berkas .htaccess nang direktori %directory sing isine baris iki: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
jv: Akun panganggo %id ora ditemokaké.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
jv: Ngupayaknā mbatalaké akun panganggo sing ora ana: %id.
