User Delete (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: security
ne: सुरक्षा

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
