User Delete (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: security
oc: seguretat

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: file system
oc: sistèma de fichièrs

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: The directory %directory is not writable
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura perque las permissions son pas definidas corrèctament.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
oc: Avertiment de seguretat  : impossible de crear lo fichièr .htaccess. Creatz un fichièr .htaccess dins lo repertòri %directory que conten las linhas seguentas  : <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
oc: Desactivar lo compte e gardar totes sos contenguts.

en: Disable the account and unpublish all content.
oc: Desactivar lo compte e despublicar tot lo contengut.

en: The user account %id does not exist.
oc: No existís lo compte d'utilizaire %id.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
oc: S'es ensajat d'anullar un compte d'utilizaire que existís pas : %id.
