User Delete (6.x-1.2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: file system
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: The directory %directory is not writable
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଟି ଲେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଟି ଲେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ, କାରଣ ଏଥିରେ ସଠିକ ଅନୁମତି ସେଟ ନାହିଁ।

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
or: ସୁରକ୍ଷା ଚେତାବନୀ: .htaccess ଫାଇଲକୁ ଲେଖିହେବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ .htaccess ଫାଇଲକୁ ଆପଣଙ୍କର %directory ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ: <code>!htaccess</code>
