User Delete (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: file system
pl: system plików

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: The directory %directory is not writable
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu, ponieważ nie ustawiono odpowiednich uprawnień.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
pl: Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa. Nie udało się zapisać pliku .htaccess. W katalogu %directory należy umieścić plik .htaccess o następującej treści: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
pl: Zablokuj konto i pozostaw całą treść.

en: Disable the account and unpublish all content.
pl: Zablokuj konto i zakończ publikację treści.

en: Delete the account and all content.
pl: Usuń konto i całą zawartość.

en: The user account %id does not exist.
pl: Konto użytkownika %id nie istnieje.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
pl: Próba anulowania nieistniejącego konta użytkownika: %id.
