User Delete (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Delete
sk: Odstrániť

en: security
sk: bezpečnosť

en: Backup
sk: Záloha

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: file system
sk: súborový systém

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať, pretože nemá nastavené správne práva prístupu.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sk: Bezpečnostné upozornenie: Nie je možné zapisovať do súboru .htaccess. Prosím, vytvorte súbor .htaccess v priečinku %directory, ktorý bude obsahovať nasledujúce riadky: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
sk: Používateľský účet %id neexistuje.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
sk: Pokus o zrušenie neexistujúceho používateľského účtu : %id.
