User Delete (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Delete
te: తొలగించు

en: security
te: భద్రత

en: Anonymous
te: అనామకం

en: file system
te: ఫైలు వ్యవస్థ

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.

en: The directory %directory is not writable
te: %directory డైరెక్టరీ రాసేందుకు వీలుగా లేదు

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
te: %directory డైరెక్టరీ రాయవీలుగా లేదు. దానికి సరైన అనుమతులు లేవు.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
te: భద్రతాహెచ్చరిక: .htaccess ఫైలును రాయలేకపోయాం. కింది లైన్లను కలిగి ఉండేవిధంగా .htaccess ఫైలును మీ %directory డైరెక్టరీలో సృష్టించండి: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
te: %id అనే వాడుకరి థాకా లేనే లేదు.
