User Delete (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: user
uk: користувач

en: Delete
uk: Видалити

en: security
uk: безпека

en: Backup
uk: Резервувати

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: file system
uk: файлова система

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: Неможливо записати файл .htaccess. Створіть цей файл вручну у каталозі %directory і внесіть в нього наступні рядки:<code>!htaccess</code>

en: Choose where to redirect your users after account deletion. Any valid Drupal path will do, e.g. %front or %node
uk: Виберіть, куди будуть переспрямовувати користувача після видалення облікового запису. Припустимо будь правильний шлях Drupal (наприклад,%front або %node)

en: When deleting the account
uk: При видаленні облікового запису

en: Disable the account and keep all content.
uk: Вимкнути обліковий запис та залишити всі матеріали.

en: Disable the account and unpublish all content.
uk: Вимкнути обліковий запис та зняти з публікації всі матеріали.

en: Delete the account and all content.
uk: Видалити обліковий запис і всі матеріали.

en: The user account %id does not exist.
uk: Обліковий запис %id не існує.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
uk: Спроба скасувати нестворений обліковий запис: %id.

en: delete own account
uk: видалити власний обліковий запис

en: Let users delete their own account.
uk: Дозволити користувачам видаляти власний обліковий запис.
