User Delete (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: security
be: бяспека

en: Anonymous
be: Ананім

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: The directory %directory is not writable
be: Дырэкторыя %directory: запіс забаронены.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
be: Дырэкторыя %directory зачыненая для запісу, паколькі ня мае слушна сканхвігураваных правоў дасягу.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
be: Паведамленне бяспекі: Немагчыма зрабіць запіс у .htaccess файл. Калі ласка стварыце .htaccess файл у вашай %directory дырэкторыі які будзе змяшчаць наступныя радкі: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
be: Імя карыстальніа %id не існуе.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
be: Спроба выдаліць неіснуючы рахунак карыстальніка: %id.
