User Delete (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: user
el: χρήστης

en: security
el: ασφάλεια

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: file system
el: σύστημα αρχείων

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: The directory %directory is not writable
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος, επειδή δεν έχει τα σωστά δικαιώματα πρόσβασης.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
el: Προειδοποίηση ασφάλειας: Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή του αρχείου .htaccess. Πρέπει να δημιουργήσετε ένα αρχείο .htaccess στον κατάλογο %directory που να περιέχει τις εξής γραμμές: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
el: Απενεργοποίηση του λογαριασμού και διατήρηση όλης της ύλης

en: Disable the account and unpublish all content.
el: Απενεργοποίηση του λογαριασμού και άρση δημοσίευσης όλης της ύλης.

en: Delete the account and all content.
el: Διαγραφή του λογαριασμού και όλης της ύλης.

en: The user account %id does not exist.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %id δεν υπάρχει.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
el: Έγινε απόπειρα ακύρωσης λογαριασμού χρήστη που δεν υπάρχει: %id.
