User Delete (6.x-1.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: user
et: kasutaja

en: security
et: turvalisus

en: Backup
et: Varundamine

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: file system
et: failisüsteem

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: Disable the account and keep all content.
et: Lülita konto välja ning jäta kogu sisu alles.

en: Disable the account and unpublish all content.
et: Lülita konto välja ning varja kogu sisu.

en: Delete the account and all content.
et: Kustuta konto ning kõik kontoga seotud andmed.

en: The user account %id does not exist.
et: Kasutajakontot %id pole olemas.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
et: Üritati sulgeda olematut kasutajakontot: %id.
