User Delete (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Backup
kn: ಬ್ಯಾಕ್ಅಪ್

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: The directory %directory is not writable
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿಯಲ್ಲಿ ಬರೆಯಲಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ
