User Delete (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: user
lt: narys

en: security
lt: saugumas

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Defaults
lt: Numatyta

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: file system
lt: Failų sistema

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
lt: Nario paskyra %id neegzistuoja.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lt: Bandoma panaikinti neegzistuojančio nario paskyrą: %id.
