User Delete (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: security
lv: drošība

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: file system
lv: datņu sistēma

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: The user account %id does not exist.
lv: Lietotāja konts %id neeksistē.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lv: Mēģinājums slēgt neeksistējošu lietotāja kontu %id.
