User Delete (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: security
nn: sikring

en: Anonymous
nn: Anonym

en: file system
nn: filsystem

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: The directory %directory is not writable
nn: Mappa %directory kan ikkje skrivast til

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nn: Kan ikkje skrive til mappa %directory, dette fordi den ikkje har korrekte innstillingar for tilgang.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nn: Sikringsvarsel: Kunne ikkje skrive fila .htaccess. Du bør opprette fila .htaccess i %directory mappa di med desse linjene i: <code>!htaccess</code>
