User Delete (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: security
sq: siguria

en: Anonymous
sq: Anonim

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: The directory %directory is not writable
sq: Direktoria %directory nuk është e shkruajtshme

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sq: Direktoria %directory nuk është e shkruajtshme, sepse nuk i janë përcaktuar të drejtat korrekte.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sq: Paralajmërim sigurie: I pamundur shkrimi tek skedari .htaccess. Të lutem krijo një skedar .htaccess tek direktoria %directory që të përmbajë rreshtat në vijim: <code>!htaccess</code>
